ŠKODA Transportation

Sportovní areál v Doudlevcích navštíví ročně až 40 000 návštěvníků

I když to za oknem aktuálně na jaro ještě příliš nevypadá, dva z největších plzeňských sportovních areálů jsou již plně připraveny na nadcházející sportovní sezónu. Jen doudlevecký Škoda sport park každoročně přivítá až 40 000 návštěvníků. 

Škoda FIT půlmaraton přiláká každoročně stovky účastníků

Koncept Škoda FIT půlmaratonu vznikl v roce 2015 pod patronátem Škoda Transportation a je zaměřen na propagaci zdravého životního stylu. Aktuálně je spuštěna registrace letošního 7. ročníku Škoda FIT půlmaraton 2022, který se uskuteční v neděli 18. září v Plzni.

Škodovka podporuje projekty Městské charity Plzeň

Škodovka dlouhodobě finančně přispívá na provoz Domova sv. Zdislavy pro matky s dětmi v tísni nebo Domova sv. Jiří. Podpora charitativních projektů je pro Škodu Transportation samozřejmou součástí jejího života.

ŠKODA Transportation

Společnost Škoda Transportation je jednou z předních evropských firem v oboru dopravního strojírenství. Mezi její výrobky patří především nízkopodlažní tramvaje, elektrické lokomotivy, příměstské vlakové jednotky, soupravy metra, trolejbusy, ale i trakční motory či kompletní pohony pro dopravní systémy.