rgb_CHEMNITZ_TRAM_II_jpg

ŠKODA Transportation

 

rgb_CHEMNITZ_TRAM_II_jpgSpolečnost Škoda Transportation je jednou z předních evropských firem v oboru dopravního strojírenství. Mezi její výrobky patří především nízkopodlažní tramvaje, příměstské vlakové jednotky, soupravy metra, elektrické lokomotivy, trolejbusy, elektrobus ale i trakční motory či kompletní pohony pro dopravní systémy.

Jen za uplynulé čtyři roky investovala Škoda Transportation čtyři miliardy korun do výzkumu a vývoje nových systémů, technologií a postupů. Plzeňská společnost má několik dceřiných společností nebo společných podniků nejen v České republice, ale i ve Finsku, Německu, Maďarsku, Rusku a Polsku. Více než sedm stovek odborníků v Plzni, Praze, Ostravě nebo Šumperku vyvíjí a vyrábí špičkové produkty na míru podle potřeb a přání zákazníků.

Celkově skupina firem Škoda Transportation zaměstnává více než pět tisíc lidí, kteří pracují v moderních provozech a mohou se spolehnout na dlouhodobě stabilní prostředí.
 

 

Více o společnosti naleznete zde.

 

rgb_CHEMNITZ_TRAM_II_jpgPLZ 2aTRAM PLZEN 2WWA_TROLEJBUS-(47)PamátníkWWA_Tramvaj_T15 (2)zilina 008Zkouska_presuvny (475.111)HYBRIDBUS_H12WWA_REGIOPANTER-(55)WWA_TRAMVAJ_15T_FORCITY_(2)WWA_TRAMVAJ_26T-(1)_AV.brána_2016WWA_LOKOMOTIVA_109E_1_A1920Lokomotiva 387_019361953