rgb_CHEMNITZ_TRAM_II_jpg

ŠKODA Transportation

rgb_CHEMNITZ_TRAM_II_jpgSpolečnost Škoda Transportation je jednou z předních evropských firem v oboru dopravního strojírenství. Mezi její výrobky patří především nízkopodlažní tramvaje, příměstské vlakové jednotky, soupravy metra, elektrické lokomotivy, trolejbusy, elektrobus ale i trakční motory či kompletní pohony pro dopravní systémy.

Jen za uplynulé čtyři roky investovala Škoda Transportation čtyři miliardy korun do výzkumu a vývoje nových systémů, technologií a postupů. Plzeňská společnost má několik dceřiných společností nebo společných podniků nejen v České republice, ale i ve Finsku, Německu, Maďarsku, Rusku a Polsku. Více než sedm stovek odborníků v Plzni, Praze, Ostravě nebo Šumperku vyvíjí a vyrábí špičkové produkty na míru podle potřeb a přání zákazníků.

Celkově skupina firem Škoda Transportation zaměstnává více než pět tisíc lidí, kteří pracují v moderních provozech a mohou se spolehnout na dlouhodobě stabilní prostředí.

Více o společnosti naleznete zde.